Umelé slzy môžu byť aj vašim najlepším priateľom

V niektorých situáciách je plač považovaný za normu ľudského správania. Spôsobov, ako sa k nemu dostať, je niekoľko. Môžete sa sústrediť na smutnú situáciu z minulosti, či snažiť sa držať oči dlho otvorené. Ale povedzme si pravdu! Rozplakať sa na povel chce veľkú prax a hodiny tréningu. Preto vám odporúčame osvedčený a jednoduchý trik – umelé slzy!

Bojujte o lepšie známky

Potrebujete lepšiu známku na vysvedčení, alebo sa vám skúška nevydarila podľa predstáv? Pravdepodobnosť neuspokojivého výsledku sa zvyšuje priamo úmerne času, ktorý ste sa mali venovať štúdiu a z pochopiteľných príčin ste tak neurobili? A ak ste skriptá nevideli ani z ôsmeho poschodia bytovky, odporúčame vám, pripravte sa! Zakúpte si aspoň dve balenia umelých sĺz, ktoré vás môžu zachrániť. Najmä nežnejšie pohlavie má v tomto výhodu. Aspoň o prsia. Vytiahnite na profesora trochu kože, nakvapkajte umelé slzičky, nahoďte skormútený výraz a vydajte sa do boja o lepšiu známku!

Oplačte svoju svokru

Najradšej by ste na pohrebe tej starej ježibaby skákali dva metre do výšky, ale z pochopiteľných príčin to nie je možné. Slzy nie a nie sa zjaviť vo vašej tvári, nech robíte čokoľvek? Aj tu vám prichádzajú na pomoc umelé slzy! Pridajte smutný až skľúčený výraz tváre, trochu vzlykov a dokonalý obraz smútiaceho člena rodiny je na svete.

Zvýšte si vreckové

Plač dokáže byť silnou zbraňou a rýchlou cestou k dosiahnutiu toho, čo chceme a potrebujeme. Na rozdiel od slzných kanálikov fungujú umelé slzy vždy a výsledok je zaručený. Nič nevyvolá výčitky svedomia tak, ako pár kvalitných sĺz. Najmä u rodičov. Viem o čom hovorím. Moje deti to na mňa skúšajú stále. Dajte si preto na výkone záležať a pristupujte k nemu so všetkou vážnosťou. Zároveň udrite na strunu splnených snov. To zaberie v kombinácii so slzami takmer vždy. No čo, nedali by ste im aj vy svoje posledné peniaze? ☺

Samozrejme, že nič z toho, čo je vyššie napísané sme nemysleli vážne. Umelé slzy by sa mali používať na iné účely – predovšetkým na syndróm suchého oka, ktorý vďaka práci na počítači trápi stále viac ľudí. Ak sa chystáte do tohto typu produktu investovať, zvoľte si umelé slzy bez konzervačných látok Hyal Drop multi. Tie totiž môžete aplikovať bez akýchkoľvek obmedzení.

P.S.: A nezabúdajte ani na preventívne návštevy očného lekára!

Zdieľať na