Najčastejšie otázky a odpovede

Všetky dôležité veci, ktoré ste chceli vedieť ohľadom užívania produktu Hyal-Drop multi.

Ako si ešte zlepším kondíciu očí?

Účinné umelé slzy Hyal Drop multi* vašim očiam prinesú okamžitú úľavu od nepríjemných pocitov. Ak však chcete celkovo zlepšiť kondíciu vašich očí, odporúčame sa venovať aj cielenej vnútornej výžive očí alebo pravidelným cvičeniam s očami. Ak trpíte syndrómom počítačového videnia, urobte zmeny aj v nastavení počítača, osvetlenia či pohodlného sedenia pri práci s počítačom. Viac sa dozviete z nášho článku.

Pre koho sú určené umelé slzy Hyal Drop multi*?

Zdravotnícka pomôcka Hyal-Drop multi* poskytuje prirodzenú a účinnú úľavu pre tých, ktorých trápia unavené, podráždené a suché oči. Prinášajú okamžitú úľavu od nepríjemných pocitov ako pálenie, štípanie, rezanie či svrbenie očí. Vzhľadom na prírodné zloženie bez konzervačných látok má Hyal-Drop multi* veľmi dobrú znášanlivosť a preto je vhodný aj pre ľudí s citlivými očami

Ako často si ich môžem kvapkať do oka počas dňa? Ako dlho vydržia otvorené?

Nakoľko očné kvapky Hyal-Drop multi* neobsahujú konzervačné látky, sú predurčené na časté používanie. Môžete si ich do očí kvapkať tak často, ako to potrebujete. Aj niekoľkokrát za deň. Vďaka absencii konzervačných látok ich po otvorení ich môžete používať až dlhých šesť mesiacov.

Ako najlepšie užívať kvapky a prečo majú špeciálny aplikátor?

Umelé slzy Hyal Drop multi* majú špeciálny aplikátor, vďaka ktorému roztok nemusí obsahovať žiadne konzervačné látky. Aj preto každá jedna kvapka poskytuje očiam maximálnu starostlivosť zakaždým, keď si kvapnete do oka. Používanie kvapiek je vďaka tomu prispôsobené individuálnym potrebám. Zároveň vám vydržia otvorené až dlhých 6 mesiacov. Návod, ako si najlepšie kvapnúť kvapku do oka si nájdete v špeciálnom článku, ktorý obsahuje aj videonávod.

Akú úlohu hrá v roztoku kyselina hyalurónová?

Kyselinu hyalurónovú naše telo produkuje prirodzene a jej úlohou je viazať vodu. Každý človek má v tele niekoľko gramov kyseliny hyalurónovej a jej najvyššie zastúpenie je v očných a kĺbových tekutinách. Aj preto je hlavnou zložkou očného roztoku Hyal-Drop multi* kyselina hyalurónová – až 0,24 %. Dodáva suchým a podráždeným očiam najmä potrebné zvlhčenie. Konzistencia roztoku je optimálna, aby po nakvapkaní zostával na povrchu oka a v slznom filme.

_________

* zdravotnícka pomôcka