Vaše skúsenosti

Prečítajte si, aké skúsenosti majú užívatelia so zdravotníckou pomôckou Hyal-Drop multi. Inšpirujte sa a zistite, či je vhodný aj pre Vás.

“Používam ho už niekoľko rokov a vybrala som si ho pre absenciu konzervačných látok.”

Martina

Heureka.sk

“Bez konzervačných látok, kvapky sa môžu používať viac ako mesiac, preto mi vyhovujú. Dobrý uzáver-pumpička na kvapkanie. Mne tieto kvapky vyhovujú.”

Vera

Heureka.sk

“Vynikajúci na suché oči.”

Miluš

Heureka.sk

“Kvapky do očí bez konzervačných látok z obsahom kyseliny hyalurónovej, výhodná doba použiteľnosti.”

Zuzana

Heureka.sk

“Skvele kvapky pre citlivé oči, bez konzervantov.”

Daniel

Heureka.sk

“Upokojuje unavené oči, som spokojná.”

Nora

Heureka.cz

“Kvapky oko upokoja a osviežia, uľaví namáhaným očiam. Niekoľko mesiacov po laserovej operácii očí sú to jedny z najpríjemnejších kvapiek na upokojenie očí.”

Veronika

Heureka.cz

“Používam pravidelne po operácii šedého zákalu na odporúčanie očnej kliniky a som s ním spokojný.”

František

Heureka.cz

“Niekoľko rokov mám problémy s pálením a rezaním v očiach. Vyskúšala som mnoho veľmi kvalitných i menej kvalitných produktov, ale najlepšie sa mi osvedčili kvapky Hyal Drop multi. Iné už kupovať nebudem.”

Dana

Heureka.cz

“Skvelé zloženie, pocitovo najlepšie kvapky na trhu.”

Václav

Heureka.cz

“Som spokojný. Vydrží dlho, vyššie koncentrácie kyseliny hyalurónovej ako v iných produktoch.”

Michal

Heureka.cz

“Hyal drop multi používam už niekoľko rokov na syndróm suchého oka. Predtým som mala rôzne kvapky, ale tie ma dráždili. Jedine Hyal Drop multi vyhovuje mojím očiam, je bez vedľajších účinkov a pomáha mi zvlhčiť oči.”

Milena

Heureka.cz

“Táto zdravotnícka pomôcka mi bola odporúčaná lekárom a som s ním spokojná. Mala som problémy s očami a po užívaní produktu sa rýchlo vyriešili. Preto určite odporúčam. Nabudúce si kúpim rovnaký.”

Jana

Heureka.cz

“Úľava pre unavené oči, pomáhajú mi na suché oči, výborné pri nosení kontaktných šošoviek, kedy je možné celý deň zvlhčovať oči a pri vyberaní pomáhajú ľahšiemu odobraniu šošoviek z oka. Kvapky som zakúpila na základe odporúčania. Mám suché a často unavené oči, na ktoré kvapky pôsobia veľmi blahodarne a sú to prvé kvapky vďaka ktorým cítim úľavu. Vyskúšala som niekoľko kvapiek z lekárne a toto sú prvé, ktoré mi naozaj pomohli takže ich určite kúpim znovu. Teraz mám asi tretie balenie, vydržia mi dlho. Takže za mňa veľká spokojnosť.”

Eliška

Heureka.cz

“Zvlhčenie oka, ústup podráždenia. Neovplyvňuje kvalitu videnia, nevadí pri šoférovaní vozidla. Úplná spokojnosť.”

Kika

Heureka.cz