Vaše skúsenosti

Vaše skúsenosti

Prečítajte si, aké skúsenosti majú užívatelia so zdravotníckou pomôckou Hyal-Drop multi a možno sa aj vy inšpirujete, či je vhodný aj pre vás.

Martina (heureka.sk) – Používam ho už niekoľko rokov a vybrala som si ho pre absenciu konzervačných látok.

Miluš (heureka.sk) – Vynikajúci na suché oči.

Vera (heureka.sk) – Bez konzervačných látok, kvapky sa môžu používať viac ako mesiac, preto mi vyhovujú. Dobrý uzáver-pumpička na kvapkanie. Mne tieto kvapky vyhovujú.

Daniel (heureka.sk) – Skvele kvapky pre citlivé oči, bez konzervantov.

Zuzana (heureka.sk) – Kvapky do očí bez konzervačných látok z obsahom kyseliny hyalurónovej, výhodná doba použiteľnosti.

Nora (heureka.cz) – Upokojuje unavené oči, som spokojná.

Veronika (heureka.cz) – Kvapky oko upokoja a osviežia, uľaví namáhaným očiam. Niekoľko mesiacov po laserovej operácii očí sú to jedny z najpríjemnejších kvapiek na upokojenie očí.

František (heureka.cz) – Používam pravidelne po operácii šedého zákalu na odporúčanie očnej kliniky a som s ním spokojný.

Dana (heureka.cz) – Niekoľko rokov mám problémy s pálením a rezaním v očiach. Vyskúšala som mnoho veľmi kvalitných i menej kvalitných produktov, ale najlepšie sa mi osvedčili kvapky Hyal Drop multi. Iné už kupovať nebudem.

Václav (heureka.cz) – Skvelé zloženie, pocitovo najlepšie kvapky na trhu.

Michal (heureka.cz) – Som spokojný. Vydrží dlho, vyššie koncentrácie kyseliny hyalurónovej ako v iných produktoch.

Milena (heureka.cz) – Hyal drop multi používam už niekoľko rokov na syndróm suchého oka. Predtým som mala rôzne kvapky, ale tie ma dráždili. Jedine Hyal Drop multi vyhovuje mojím očiam, je bez vedľajších účinkov a pomáha mi zvlhčiť oči.

Jana (herueka.cz) – Táto zdravotnícka pomôcka mi bola odporúčaná lekárom a som s ním spokojná. Mala som problémy s očami a po užívaní produktu sa rýchlo vyriešili. Preto určite odporúčam. Nabudúce si kúpim rovnaký.

Kika (heureka.cz) – Zvlhčenie oka, ústup podráždenia. Neovplyvňuje kvalitu videnia, nevadí pri šoférovaní vozidla. Úplná spokojnosť.

Eliška (heureka.cz) – Úľava pre unavené oči, pomáhajú mi na suché oči, výborné pri nosení kontaktných šošoviek, kedy je možné celý deň zvlhčovať oči a pri vyberaní pomáhajú ľahšiemu odobraniu šošoviek z oka. Kvapky som zakúpila na základe odporúčania. Mám suché a často unavené oči, na ktoré kvapky pôsobia veľmi blahodarne a sú to prvé kvapky vďaka ktorým cítim úľavu. Vyskúšala som niekoľko kvapiek z lekárne a toto sú prvé, ktoré mi naozaj pomohli takže ich určite kúpim znovu. Teraz mám asi tretie balenie, vydržia mi dlho. Takže za mňa veľká spokojnosť.

Zdieľaj