Artelac Rebalance

Účinne pomáhala v úľave symptómov suchého oka zabezpečením hladkosti povrchu oka, dlhotrvajúcej hydratácie a doplnenia prirodzeného slzného filmu základnými živinami.

Sterilná zvhlčujúca instilácia je navrhnutá tak, aby účinne pomáhala v úľave symptómov suchého oka zabezpečením hladkosti povrchu oka, dlhotrvajúcej hydratácie a doplnenia prirodzeného slzného filmu základnými živinami. Artelac® Rebalance* sa najlepšie hodí na zmiernenie a upokojenie pretrvávajúcich symptómov suchého oka v dôsledku chronického nedostatku sĺz. Pomáha zastaviť kaskádu symptómov suchého oka, zvlhčí oko a chráni povrch oka.

Zloženie: hyaluronát sodný, polyetylénglykol 8000, chlorid draselný, chlorid vápenatý, chlorid horečnatý, chlorid sodný, vitamín B12, sterilnú vodu, kyselinu boritú, Oxyd (jemná konzervačná látka, ktorá prestúpi do vody, kyslíka a soli na povrchu oka).

*zdravotnícka pomôcka

zdravotnícka pomôcka
očné kvapky 10 ml

Nájdete na Pilulka.sk

Vlastnosti a výhody

N

Dvojité zvlhčenie s kyselinou hyalurónovou pre dlhotrvajúcu úľavu od príznakov.

N

Obsahuje minerály, ktoré sa prirodzene vyskytujú v slznom filme (draslík, vápnik, horčík, sodík)

N

Vitamín B12 dodáva očným kvapkám mierne ružovú farbu, ktorá sa okamžite rozpustí, keď sa dostane do oka.

N

Vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek. Môžu sa aplikovať priamo do oka, v ktorom je kontaktná šošovka.

N

Artelac® Rebalance* sa môže používať 2 mesiace po otvorení.

N

Artelac® Rebalance* obsahuje inovatívny konzervačný systém, ktorý rozkladá na prírodné komponenty slzného filmu kyslík, vodu a soli na povrchu oka.

_______

*zdravotnícka pomôcka